EN TR

   Sizden Gelenler   

Yeni Randevu Sistemi

 

Telefon Randevu 1 8 2

Basaksehir-Belgelerimiz
12:00 / 13:00 ile 17:00 / 18:00 saatlerinde yemek dolayısıyla ziyaretçi kabulü yapılamayacaktır. Gece 23:00 ' den sonra ZARURİ haller dışında ziyaretçi kabulü yapılamayacaktır.

Başakşehir Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesine Hoşgeldiniz

Mahmut TOKAÇYaratılanların en şereflisi olan insanoğlunun sağlığı için hizmet etmek gibi mukaddes bir görev icra etmenin mutluluğu ve onurunu yaşıyoruz .

Bu hizmeti yerine getirirken çağımızın donanımlı tıbbi cihazlarını kullanmayı ve aynı zamanda çalışanlarımız ve hastalarımız için en ergonomik fiziki şartları sağlayarak hizmet sunumunda daima en önde olmayı hedefliyoruz.

Hastalarımıza kaliteli hizmet sunumu elbette mutlu sağlık çalışanları eliyle olacaktır. Çalışanlarımızın mutluluğu biz idareciler tarafından çalışma ortamlarının rahatlatılması ve sosyal adaletin sağlanmasıyla ve hizmet alan hastalarımızın da çalışanlarımızın yanında yer almasıyla zirveye ulaşacaktır.

Hastanemizin eksikliklerini biliyor ve bu eksiklikleri hızlıca gidererek halkımıza daha iyi hizmet sunmak istiyoruz. Bu anlamda Acil Polikliniğimizde hastalarımızın hizmet alırken karşılaştıkları sorunları gidermek, sağlık çalışanlarımız ile hastalarımızın iletişimini daha iyi sağlamak için gerekli olan fiziki değişimler yapılarak çalışma ortamı belirgin bir şekilde rahatlatılmıştır. Ayrıca İlçemizin diş sağlığı sorununa çözüm bulmak için Ağız Diş Sağlığı Polikliniği açma çalışmalarımız hızla devam etmektedir. devamı>>>

Herkese sağlık ve afiyet dileklerimizle saygılar sunarız.                                                                                                                                                            Dr. Muhittin BALTA

Baştabip